Ağın Klima Teknik Servisi

Ağın bölgesinde arızalı garantisi bitmiş split salon duvar tavan ve kaset tipi klimalarınız için uzman ustalar eşliğinde "Özel Servis" hizmeti almak istiyorsanız telefon numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0424 237 37 51

Ağın Klima Servisi Hizmeti

Değerli müşterilerimiz web sayfamıza hoşgeldiniz. Bugün siz değerli tüketicilerimize yazımızda Ağın bölgesinde tüm markalar dahil olmak üzere garantisi bitmiş klimalar için teknik destek sağlamak amacıyla yola çıkan ve bugün Ağın'ın ilk akla gelen Özel Servis istasyonlarından biri olmaya aday olan işletmemizin çalışma stillerinden personellerimizin uzmanlığından müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızdan ve diğer çeşitli avantajlarımızdan bahsedeceğiz. Öncelikle bizler ısıtma soğutma alanında ve evlerinizde kullandığınız klima sektöründe yıllardır hizmet veren bir Özel Teknik Servis işletmesiyiz. İşletmemizin en güçlü yanı ise işinde gerçekten uzman olan personellerin çeşitliliğidir. Her biri çeşitli teknik servislerde çalışmış sektörde şu anda faal olarak kullanılan split tipi klimalar tavan tipi vrf merkezi sistem salon tipi klimalar hakkında detaylı bilgiye sahip teknik kişilerdir. Bu sistemlerin nasıl çalıştığını nasıl onarabileceğimiz parça ve diğer ekipmanların nasıl temin edilebileceğini gerekirse nasıl parça imal edilebileceğine kadar detaylı bilgi sahibidirler. Tüm markaların garantisi satış sonrası sona ermiş klimalarına hizmet verebildikleri gibi ülkemizin önde gelen markalarına da garantisi bitmek şartıyla siz değerli tüketicilerimizin talepleri doğrultusunda yerel bölgenizde Ağın Klima Servisi hizmeti sunabilmektedirler. Ağın Merkezde bulunan ofisiyle burada ekipman yönünden oldukça donanımlı olan işletmemiz klima montajı klima sökümü klima bakımı klima gaz dolumu klima iç ünite veya dış ünite yer değişikliği gibi alanlarda 1 yıl garantili hizmet verebilmektedir. Bu 1 yıl garantili avantajlı hizmetimizi biraz daha derinlemesine açarsak öncelikle garantisi bitmiş bir klimanız var ve sizler bu ürününüz için Özel bir Klima Teknik Servis aracılığıyla hizmet almak istiyorsunuz, bizler iki saat aralığında randevulu hizmetimizle olağanüstü durumlar dahilinde bile hızlıca arıza tespiti için teknik destek sunuyoruz. Daha sonra arızanın tespitini klimanızda yapıyor arızanın neden olabileceğini nasıl çözümleneceğini ve aynı zamanda ne kadar bütçe gerektiği hakkında detaylı bilgilendirmelerimizi sizlere yapıyoruz. Eğer kabul ederseniz yerinde klimanızın tamiratını yapıyor eğer parça değiştirildiyse veya tamiri yapıldıysa sadece ilgili parçaya 1 yıl garantili teknik destek sunuyoruz. Yani özetle olur da değiştirdiğimiz parçada tekrar 1 sene içerisinde bir sorun meydana gelirse ücretsiz bir şekilde değişim veya tamir yapabiliyoruz.

Bizler Özel Teknik Servis olarak sizlere Ağın Klima Servis hizmeti sunmadan önce yıllardır bu sektörün içerisinde var olan teknisyenlerimizle çalışıyoruz. En az her biri alanında 10 yıl deneyimli ustalar ve teknisyenler sizlere kusursuz bir servis hizmeti vermeyi amaçlayarak Ağın bölgesinde işletmesi çerçevesinde sadakatli müşteri ağları oluşturmayı hedeflemektedir. Bunun için hedef kitlesi garantisi bitmiş split tipi klimalar tavan tipi vrf merkezi sistem salon tipi klimalara Özel Servis arayan müşteriler olan işletmemiz Klima Servisi hizmeti almak isteyenlere kredi kartıyla ödeme imkanı iki saat aralığına hızlı servis 1 yıl orijinal parça garantisi vererek çeşitli avantajlarla müşterilerine kolaylık sağlamayı amaçlamaktadır. Ağın Merkez'de bulunan ofisiyle ve bünyesinde işletmesine ait olan birden çok teknik servis aracıyla sadece Ağın'ın belli bölgelerine değil tüm ilçe ve beldelerde aynı gün içerisinde teknik servis hizmeti verebilmektedir.

Klima Servisi Ağın | Klima Montajı - Sökümü ve Klima Bakımı

Ağın bölgesinde sebatla çalışmalarını sürdüren ve her geçen inovasyonlarla gelişen servisimiz bu sektörde geçen yıla oranla %76 genişleyen servis ağımız ile birçok bölgede yıllardan günümüze tüm ilçelerde donanımlı servis araçlarımız ve her biri alanında uzman teknisyen ve çağrı ekibimiz ile birçok bölgede sizlere teknik destek sunmaya devam etmektedir. Uzun zamanlar içerisinde Ağın'da satış sonrası garantisi sona ermiş tamir ve bakımını yaptığımız split tipi klimalar tavan tipi vrf merkezi sistem salon tipi klimalar ve daha birçok cihazda edindiğimiz tecrübe ve birikimlerle hizmet vermekte ve servis hizmetimiz sonucunda 1 yıl garantili teknik destek sağlamaktayız. Arızalanması sonucu tamire ihtiyacı olan klimalara özel servis statüsünde hizmet veren ekibimiz geçen yıla oranla arttırdığı servis kapasitesi ile birçok bölgede artık aynı gün içerisinde arıza tespiti yapabilmekte ve sağladığı avantajlar ile birçok noktada adından söz ettirmektedir. Kurumsal servis anlayışını Sürsürü İzzetpaşa Çaydaçıra Ataşehir Nailbey gibi bölgelerde özel servise yansıtmayı hedefleyen Ağın Klima Servisi , tüketicileri müşteri memnuniyetini yönünden maksimum memnuniyete ulaştırmayı hedeflemekte ve müşterilerini bir parasal kazanç olarak değil onlara her daim teknik yardım sunabilecek bir dost gözüyle bakmaktadır. Bu sebeple günümüzde artan teknik servislere nazaran servisimiz müşterilerini önemseyerek çalışmalarını sürdürmekte misyon ve vizyonlarını bu prensipler üzerine şekillendirmektedir.

Klima alanında ülkemizde önde gelen birçok marka olup yüksek üretim kapasitesi ve verimliliği ile birçok bölgede göz önüne çıkan mlimalar üretilmektedir. Müşteriler tarafından ekonomik fiyat ve kalite yönüyle tercih edilen cihazlar bugün ülkemizde halen faal kullanılmakta ve üretimine devam edilmektedir. Gelişmiş teknolojilere sahip cihazlarıyla tüketicilerine hitap eden klimalara bizler özel servis statüsünde sizlerin talepleri doğrultusunda servis hizmeti sunmaktayız. Eğer sizde Ağın merkezde veya ilçelerinde ikamet ediyor en kısa sürede klima tamircisi hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir cihazınızı ekonomik çözümlerle indirimli fiyatlara tamir ettirebilirsiniz.Bizimle iletişime geçmek isterseniz 0424 237 37 51 numaralı telefon hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Bizler Özel Servis statüsünde Ağın Klima Servisi olarak siz değerli elektronik tüketicilerimizin çağrılarını memnuniyetle bekliyor olacağız.

Ağın Klima Servisi İletişim Bilgileri

📞 Ağın Klima Servisi Telefon Numarası 0424 237 37 51
🔧 Servis Tipi Özel Servis (Ağın Klima Yetkili Servisi Değildir.)
🗺️ Ağın Özel Klima Servisi Adresi Rızaiye, Hacı Hulusi Efendi Sk. No:2/C, 23100 Elâzığ Merkez/Ağın
🕤 Ağın Klima Servisi Çalışma Saatleri : 09:00-21:00
💬 Ağın Servis Yorumu : ★★★★☆ 4.6 (✅ 226 Değerlendirme)
⌛ Ağın Klima Servis Süresi : 60 Dakika ile 120 Dakika Arası
📅 Güncellenme Tarihi : 12.04.2024

Ağın Klima Servisi | 0424 237 37 51

Günümüzün iklimlendirme araçlarından en önemlisi olan klimalar, kapalı alanlarını havasını soğutan ve dış çevreden bağımsız bulunduğu konumun nemini ve sıcaklığını istenilen veya ideal olan seviyeye getiren teknolojik aletler olup konutlardan araçlara kadar artık çok geniş bir yelpazede kullanılmaktadır. Klimalar ise verimliliği ile birçok bölgede ve kaliteli üretimiyle ön plana çıkan ve rakiplerinden ayrılan özelliklere sahip olan klimalardır. Ülkemizde halkımız tarafından tercih edilen split tipi klima vrf salon tipi klima çeşitleriyle teknolojiyle bütünleşerek her geçen gün gelişmekte ve yeni gelen özellikleriyle tüketicilere ısıtma ve soğutma alanlarında yardımcı olmaktadır. Daha çok doğu illerimizde ve özellikle Ağın ilimizde soğutma amacıyla yazın kullanılan klimalar doğru kullanıldığı takdirde ve halkımızın klima çok elektrik tüketir kanısının aksine ekonomik olarak doğru kullanım sağlandığında oldukça verimli sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Bulunduğu ortamda hava dağılımını kanatçıkları sayesinde eşit yapmayı hedefleyen cihazların asıl amacı sadece soğutmak veya ısıtmak değil aynı zamanda ideal nem oranını ayarlayabilmektir. Tabi Ağın Klima Servisi olarak önerimiz klimanızı satın almadan önce ihtiyaçlarınız doğrultusunda seçmek ve satın aldıktan sonra uygun koşullarda kullanmanızdır. Uygun koşullardan bahsedecek olursak:

Klima Bakımı ekibimiz Ağın bölgesinde hizmet veren özel teknik servistir. Garantisi sona ermiş split klima salon tipi merkezi sistem kaset tipi duvar tipi klimalarda, montaj, klima sökümü, klima bakımı yapmaktayız. Eğer sizde garantisi bitmiş klimalardan birine sahipseniz ve alanında uzman kadrolardan kısa sürede indirimli fiyatlara birçok avantajlı servis seçeneklerimizden faydalanmak istiyorsanız Klima Servisi Ağın hizmetimiz için iletişime geçebilirsiniz.

Ağın Klima Servisi Telefon Numarası

Özel Ağın Klima Servisi hizmeti için telefon numarası arıyorsanız 0424 237 37 51 numaralı yerel hattı aramanız yeterli olacaktır.